O mnie

Poznajmy się

Cześć! Mam na imię Paulina, jestem całkiem zwyczajną kobietą mającą fioła na punkcie podróży i zwierząt. Posiadam status dumnej właścicielki szalonego Goldenka, którego niejednokrotnie zobaczycie tu na blogu 😉

Podróżować kocham od zawsze! Do tej pory udało mi się mieszkać w dwóch różnych krajach poza Polską, ale mam nadzieję, że w przyszłości znajdę się jeszcze w paru innych 😉

Z wykształcenia psycholog biznesu. Moja kariera zawodowa (niestety) opierała się, do tej pory głównie na tym „co dają”.. Pomimo tego, zawsze staram się dawać z siebie wszystko gdziekolwiek jestem. Mam nadzieję, że będzie tak również i w tym miejscu!

Życie na prerii.pl

Przyjechaliśmy z Mężem do Kanady w maju 2016 roku. Początek nie należał do najłatwiejszych. Do tej pory czasami zdarzają się sytuacje, które potrafią mnie zaskoczyć czy nawet wytrącić z równowagi. Z tego właśnie powodu powstał pomysł na blog- z myślą o osobach, które planują przyjechać do Kanady i zastanawiają się nad wyborem Naszej słonecznej Manitoby 🙂 oraz dla tych, którzy już tu są i chcieliby poznać ciekawe miejsca, czy interesujące fakty z okolicy.

Drugą  grupą osób, o których pomyślałam przy tworzeniu strony, to oczywiście moja rodzina i przyjaciele, z którymi kontakt stał się ograniczony m.in. przez sporą różnicę czasu. Chcę żebyście wiedzieli co u Nas, pomimo tego, że czasami naprawdę nie możemy poświęcić Wam tyle uwagi, na ile zasługujecie. 

Mam nadzieję, że razem stworzymy coś fajnego! Proszę bądźcie dla mnie wyrozumiali, gdyż jest to mój debiut w internetach 😉 Zapraszam do czytania wpisów i komunikowania, czy idę w dobrym kierunku. Z góry dziękuję za zaangażowanie!